You are here: Home Aktualności

sss

W dniu 31.07.2020r w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Szczucinie w godz. 8.00 - 14.00 bedą wydawane zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Na terenie szkoły obowiazują zasady bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja rąk, zachowanie bezpiecznego odstępu).

zyc

zza

zza1

zaa

p1

p2

Odbiór świadectw przez klasy 1 - 7

Odbiór świadectw przez klasy 8

sww

W dniu 26.06.2020r na godz. 8.00 zapraszamy do w Kościoła Parafialnego na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla Szkoły Podstawowej w Szczucinie.

Ze względu na bezpieczeństwo uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły nie będzie organizowane zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w budynku szkoły. W dniu kończącym rok szkolny na stronie internetowej szkoły zostanie zamieszczona akademia przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Ilony Mach i pani Ewy Gorzkowicz. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do jej obejrzenia.

W dniu 26.06.2020 (piątek) będzie również możliwość odbioru świadectw. W roku bieżącym obowiązek odbioru świadectwa spoczywa jedynie na uczniach klas ósmych. Klasy te zapraszamy do szkoły na godzinę 9.00. Pozostali uczniowie z klas 1-7 nie mają obowiązku odbioru świadectw. Uczeń, który nie zgłosi się po świadectwo otrzyma je w miesiącu wrześniu po powrocie do szkoły. Odbiór świadectw dla chętnych uczniów będzie odbywał się w sali gimnastycznej szkoły zgodnie z zamieszczonym harmonogramem i z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki, zachowane odległości między osobami). Do sali po odbiór świadectwa wchodzi jedna osoba uczeń lub rodzic.

swww

wa

Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Każdy z nas ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Jedni udają się na rodzinne wyjazdy, inni wybierają wyjazdy zorganizowane takie jak kolonie lub obozy. Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

Szkolne Koło PCK przygotowało krótką prezentację dotyczącą zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji. Zapraszamy do obejrzenia!

Opiekunowie SK PCK.

waa

os

W dniach 16 - 18 czerwca 2020 roku uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminu. Rozwiązywali zadania egzaminacyjne z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Wszystkim naszym uczniom życzymy, żeby osiągnęli wyniki na miarę swoich możliwości i dostali się do wybranych szkół.

szszsz

W celu motywowania uczniów do zdobywania wiedzy na temat naszego miasteczka, jego historii i legend, zorganizowany został Szkolny Konkurs Wiedzy o Szczucinie dla uczniów klas V.

Poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki.

Gratulujemy wspaniałych wyników i uzyskania tytułu laureata następującym osobom: Nikola Nowakowska, Patryk Nowakowski, Oliwia Pęcak, Szymon Rogoza.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu.