Dnia 24 października odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych. W obecnym roku szkolnym uczy się 74 pierwszaków. W uroczystości wzięli udział: Burmistrz Szczucina pan Andrzej Gorzkowicz, kierownik Centrum Usług Wspólnych pan Adam Murczek, przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Szczucinie pani Ewa Pajor , przedstawiciel Rady Rodziców pani Małgorzata Szachniewicz. Pasowania na ucznia dokonała dyrektor szkoły pani Beata Dzięgiel oraz wicedyrektorzy pani Ewa Gorzkowicz i pani Joanna Ryk. Część artystyczną przygotowały wychowawczynie klas pierwszych : Halina Bełzowska , Grażyna Rajtar, Edyta Jaworska. Uczniowie byli bardzo zaangażowani i zdyscyplinowani. Po ceremonii ślubowania uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki SKO ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Szczucinie i „rogi obfitości”. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami.

nagranie ...