11 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli przedstawiciele Rady Rodziców w osobach pani M. Szachniewicz i pani P. Danisz, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Władze gminne reprezentował zastępca burmistrza Szczucina pan Tomasz Bełzowski. W części oficjalnej glos zabrała pani dyrektor Beata Dzięgiel, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła nagrody dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Następnie pan Tomasz Bełzowski wręczył nagrody Burmistrza, które otrzymali: p. B. Musiał, p. M. Jachym, p. Ilona Mach, p. A. Kolano oraz p. S. Dąbroś. Gratulujemy!!!

W części artystycznej  uczniowie z pod kierunkiem pani R. Domińczak, p. L. Fijał i p. I. Mach tańcem, śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

nagranie_1

nagranie_2