Podziękowania skierowane do radnego powiatowego pana Krzysztofa Kupca.
Dzięki Pana staraniom mogliśmy wziąć udział w projekcie "Dialog Młodzieżowy w Małej Ojczyźnie", w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce w debacie oksfordzkiej. Nagrodą dla uczestników był zorganizowany przez Pana wyjazd do Krakowa w dniu 18 czerwca. Podczas wycieczki mogliśmy nie tylko poznać kulisy funkcjonowania Radia Kraków, ale również zobaczyć, jak wyglądają studia nagraniowe i jak powstają audycje radiowe. Wizyta na Akademii Rolniczej pozwoliła nam zgłębić wiedzę na temat nowoczesnych metod i technologii stosowanych w rolnictwie, co z pewnością wzbogaciło nasze horyzonty.
Jesteśmy również wdzięczni za zaproszenie nas doklubu Arka na pyszną pizzę, grę terenową i szkolenie, jak nagrywać na Tik Toku.
Serdeczne podziękowania składają: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczucinie, pani Beata Dzięgiel, opiekunki grupy pani Ewa Gorzkowicz i pani Renata Domińczak oraz mlodzież.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.