
9 grudnia uczniowie klasy 2a i 2e odwiedzili Fabrykę Bombek w Staszowie, gdzie tradycyjną metodą wytwarzane są szklane ozdoby choinkowe. Uczniowie zapoznali się z tajnikami coraz rzadziej spotykanego w Polsce i na świecie zawodu.
Dużą atrakcją wycieczki były warsztaty, podczas których uczniowie mogli ozdobić według własnego pomysłu pamiątkową, szklaną bombkę.
Na koniec wycieczki zostali zaproszeni do kosmicznego świata, gdzie wysłuchali historii pt. "Gwiazdka, która chciała wrócić do domu".









