W tegorocznym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Szczucina, który odbył się 11 grudnia 2025 roku w Szkole Podstawowej w Borkach, świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 12 reprezentantów ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie, rywalizując w przyjaznej, sportowej atmosferze z młodymi szachistami z całej gminy.

Miło nam poinformować o ich znaczących osiągnięciach:

Joanna Bulwa z klasy 7b wywalczyła  III miejsce w klasyfikacji ogólnej, prezentując wysoki poziom umiejętności i konsekwencję w grze.

W kategorii chłopców II miejsce zdobył Aleksander Golemo z klasy 2d, pokazując ogromny talent i świetne przygotowanie.

III miejsce wśród chłopców zajął Szymon Stochliński z klasy 5c, również zasługując na duże uznanie za swoją postawę przy szachownicy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów na szachowych turniejach!

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2026

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.