W sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrano Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Dobrze zaprezentowali się w nich nasi szkolni tenisiści stołowi.

         W turnieju indywidualnym II miejsce zajął Kamil Czaja a Wojciech Światłoń był piąty. Obydwaj oni uzyskali awans na Powiatowe Igrzyska Dzieci, które zostaną rozegrane w Oleśnie. Pozostali nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

- Magda Kaczmarczyk, Maja Święch – przedział 7-8

- Kacper Chrabąszcz, Samuel Sieroń – przedział 7-8

- Filip Światłoń – 9 miejsce

- Franciszek Sołtys, Bartosz Sołtys – przedział 13-16

- Stanisław Sołtys, Jan Szymański-Stefanowicz, Adam Sznajder – przedział 17-20

Po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach nasi szkolni tenisiści stołowi wywalczyli też dwa kolejne medale w grze drużynowej. Srebrne medale zawisły ostatecznie na szyjach naszych chłopców: Kamila Czaji i Wojciecha Światłonia a brązowe wręczono Magdalenie Kaczmarczyk i Mai Święch.

Gratulujemy im tych sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnym etapie – Powiatowych Igrzyskach Dzieci.

nagranie_1 ...

 

nagranie_2 ...

 

nagranie_3 ...

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2026

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.