
Uczniowie klasy 2e zamienili się w małych artystów- szyli filcowe skarpety świąteczne. Podczas zajęć dzieci uczyły się podstaw szycia wykazując się ogromną cierpliwością, pomysłowością i zapałem. Każda skarpeta wyszła wyjątkowo i pięknie. Zajęcia sprawiły uczniom mnóstwo radości i wprowadziły wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój.









