
Trwają zmagania naszych ósmoklasistów na egzaminie próbnym. Uczniowie sprawdzają swoje wiadomości z trzech przedmiotów: język polski, matematyka i język angielski. To dla nich trening przed tym właściwym arkuszem, który czeka ich w maju.
Życzymy im dużo sukcesów :)









