
LAUREACI KONKURSU Z NASZEJ SZKOŁY
KATEGORIA I
I miejsce: Maksymilian Chrabąszcz kl. 1 d
II miejsce: Wojciech Kula kl. 2 a
III miejsce: Kornelia Chrabąszcz kl. 3 d
Wyróżnienie: Tymoteusz Dudkiewicz kl. 2 e
KATEGORIA II
II miejsce: Emilia Baran kl. 4 b
III miejsc: Lena Kogut kl. 4 b, Natalia Bielaszka kl. 5 a
Wyróżnienie: Wiktoria Furgał kl. 5 a, Zuzanna Dorosz kl. 5 a
KATEGORIA III
II miejsce: Michał Noga kl. 8 b
GRATULACJE!









