W piątek 4 listopada uczniowie klas czwartych oraz klasy 3a i 3d wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Tarnowa. Celem wyjazdu było obejrzenie w teatrze im. Ludwika Solskiego spektaklu pt. ,,Pinokio” zrealizowanego na podstawie książki Carlo Collodiego.

Aktorzy w pięknej scenerii wspaniałą grą słowem i piosenką przybliżyli widzom historię niesfornego pajacyka. Jego przygody mogły wiele nauczyć, a w szczególności tego, że każdy może się zmienić na lepsze.

Spektakl bardzo się podobał o czym świadczyły uśmiechy na twarzach i gromkie brawa widzów.

Po przedstawieniu uczniowie udali się do Mc Donalda. Po uzupełnieniu kalorii w świetnych humorach wrócili do Szczucina.

pinokiio