sz30

W dniu 30 listopada 2022 r. entuzjaści szachowych zmagań licznie zebrali się w Szkole Podstawowej w Szczucinie.

Do turnieju przystąpiło 51 miłośników Królewskiej Gry. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia turnieju Pan Przemysław Kopacz.

W ogólnej klasyfikacji zwyciężyli:

- w kategorii Mężczyzn:

1.Miejsce - Łuszcz Maciej

2.Miejsce - Miga Paweł

3.Miejsce - Kopacz Mikołaj

- w kategorii Kobiet:

1. Miejsce - Mendys Malwina

2. Miejsce - Ortyl Karolina

3. Miejsce - Ryńska Hanna

Zwycięzcom nagrody, pamiątkowe puchary i dyplomy wręczali: Burmistrz Szczucina Pan Jan Sipior, Zastępca Burmistrza Pan Tomasz Bełzowski, Prezes Stowarzyszenia "Szach-Mat" w Radomyślu Wielkim Pani Ewelina Kopacz, Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Beata Dzięgiel oraz Wicedyrektor Pani Joanna Ryk.

DZIĘKUJEMY Burmistrzowi Szczucina Panu Janowi Sipiorowi za wspieranie rozwoju Szachów na terenie miasta i gminy Szczucin. Dziękujemy Pani Dyrektor Beacie Dzięgiel za pomoc przy realizacji turnieju.

GRATULACJE należą się wszystkim uczestnikom turnieju

Gratulujemy Burmistrzowi Pacanowa Panu Wiesławowi Skop rozegranych partii z godnymi przeciwnikami

Wszyscy zawodnicy turnieju wykazali się wielką odwagą podejmując rękawice na turnieju szachowym.

Serce rośnie na myśl, że coraz więcej osób jest zafascynowanych Królewską Grą