Najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły przekonali się, że warto się uczyć i rozwijać swoje pasje. Uczestniczyli w radosnym wydarzeniu,  zostali bowiem wyróżnieni stypendiami burmistrza Szczucina, które zostały wręczone 16 października.  Komisja stypendialna przyznała je za szczególne osiągnięcia naukowe (Karol Bielaszka, Ewelina Bogdan, Weronika Karaś, Aleksandra Rustowicz), sportowe (Karol Dulak, Kacper Jarosz, Emilia Szczęch, Piotr Prochazka, Kacper Beker) oraz artystyczne (Kinga Dzięgiel, Aleksandra Rustowicz). Wszyscy nagrodzeni musieli również wykazać się bardzo wysoką średnią.  Nie ulega wątpliwości, że stypendia te mają charakter motywujący, gratulujemy więc i życzymy dalszych sukcesów !!!