Dnia 31 maja 2021r. SSU podsumował akcję GÓRA GROSZA .

Celem akcji jest pomoc dzieciom, które są w trudnej sytuacji i z różnych przyczyn nie mieszkają z rodzicami.

Przekazane środki to: wsparcie materialne, korepetycje wyrównujące braki, możliwość rozwijania talentu lub dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności.

Mamy nadzieję, że nasza zbiórka jest cegiełką, dzięki której los dzieci i ich rodzin zmienia się na lepsze.

W akcji ze względu na sytuację pandemiczną mogły wziąć udział klasy I –III. Najmłodsi uczniowie szkoły zebrali łącznie 500,05zł.

Dziękujemy uczniom, którzy przy wsparciu swoich rodziców i wychowawców pomogli innym, potrzebującym dzieciom.