1 czerwca 2021 roku po raz pierwszy od wielu miesięcy uczniowie klasy 4b, 4c, 5c, 6a i 6d wybrali się do kina, aby zobaczyć disneyowską produkcję Cruella. Wszyscy od dawna czekali na ten moment.

Młodzież wraz z nauczycielami zebrali się przed szkołą tuż przed godziną ósmą rano. Po kwadransie dwa wesołe autobusy były już w drodze do kina
w Dąbrowie Tarnowskiej.

Przygody szalonej projektantki Cruelli i złej Baronessy na wszystkich zrobiły ogromne wrażenie. To stanowczo nie była kolejna cukierkowa ekranizacja 101 dalmatyńczyków. Znakomita jakość obrazu, ścieżka dźwiękowa pełna przebojów, genialna charakteryzacja i kostiumy dopełniły całości. Młodzież po projekcji była w pełni usatysfakcjonowana.

Po zrobieniu kilku pamiątkowych zdjęć wszyscy w wybornych nastrojach wrócili do szkoły, a następnie rozeszli się do domów. Oby kolejny Dzień Dziecka był równie udany.