Złote Pasma oraz Nagroda Specjalna dla chórów Unisono oraz Clave de sol

8 czerwca w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, odbył się Wojewódzki Konkurs Chórów Regionu Małopolskiego. Chórzyści z naszej szkoły pod dyrekcją Ilony Mach wyśpiewali:

- Złote Pasmo - chór Unisono

- Złote Pasmo - chór Clave de sol

- Wyróżnienie Specjalne za najlepsze wykonanie utworu z elementami ruchu

- oraz Nagroda dla Ilony Mach za wyróżniającego się dyrygenta.

To było ogromne przeżycie stanąć na scenie po tak długim okresie pandemicznym. Emocje, radość i wzruszenie towarzyszyły wszystkim obecnym na konkursie. Chóry wspaniale się zaprezentowały, co potwierdziło jury konkursu : prof.dr hab. Monika Bachowska, prof.dr hab. Jan Jazownik, mgr Danuta Jeziorowska. Dziękuje ogromnie p. Wojciechowi Wojnasowi za piękny akompaniament przy fortepianie oraz naszemu zespołowi instrumentalnemu w składzie : Tomasz Kochan, Łukasz Tobiasz oraz Szymon Ślęczkowski.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły p.Beacie Dzięgiel, p. Joannie Ryk, Burmistrzowi Szczucina p.Tomaszowi Bełzowskiemu - za obecność, ciepłe słowa, otuchę, wsparcie i słodycze.

Dziękujemy również p. Alicji Kupiec, p. Edycie Cieśli, Jadwidze Frankowskiej, p. Elżbiecie Szlosek za wspaniałą opiekę nad chórzystami w czasie podróży i podczas konkursu.

To wielka radość, ogromna promocja naszej szkoły i gminy, oraz dowód na to, że nawet trudny czas nie jest przeszkodą w osiąganiu sukcesów. Wszystkim chórzystom tym małym i większym z całego serca dziękuje za wspaniałą pracę, ogromne zaangażowanie podczas prób online oraz wiarę że nasz wysiłek pięknie zaowocuje, przynosząc wszystkim szczęście, satysfakcję i dumę.

Ilona Mach