You are here: Home Aktualności Złote Pasma oraz Nagroda Specjalna dla chórów Unisono oraz Clave de sol

Złote Pasma oraz Nagroda Specjalna dla chórów Unisono oraz Clave de sol

Złote Pasma oraz Nagroda Specjalna dla chórów Unisono oraz Clave de sol

8 czerwca w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, odbył się Wojewódzki Konkurs Chórów Regionu Małopolskiego. Chórzyści z naszej szkoły pod dyrekcją Ilony Mach wyśpiewali:

- Złote Pasmo - chór Unisono

- Złote Pasmo - chór Clave de sol

- Wyróżnienie Specjalne za najlepsze wykonanie utworu z elementami ruchu

- oraz Nagroda dla Ilony Mach za wyróżniającego się dyrygenta.

     To było ogromne przeżycie stanąć na scenie po tak długim okresie pandemicznym. Emocje, radość i wzruszenie towarzyszyły wszystkim obecnym na konkursie. Chóry wspaniale się zaprezentowały, co potwierdziło jury konkursu : prof.dr hab. Monika Bachowska, prof.dr hab. Jan Jazownik, mgr Danuta Jeziorowska. Dziękuje ogromnie p. Wojciechowi Wojnasowi za piękny akompaniament przy fortepianie oraz naszemu zespołowi instrumentalnemu w składzie : Tomasz Kochan, Łukasz Tobiasz oraz Szymon Ślęczkowski.

   Serdecznie dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły p.Beacie Dzięgiel, p. Joannie Ryk, Burmistrzowi Szczucina p.Tomaszowi Bełzowskiemu - za obecność, ciepłe słowa, otuchę, wsparcie i słodycze.

     Dziękujemy również p. Alicji Kupiec, p. Edycie Cieśli, Jadwidze Frankowskiej, p. Elżbiecie Szlosek za wspaniałą opiekę nad chórzystami w czasie podróży i podczas konkursu.

To wielka radość, ogromna promocja naszej szkoły i gminy, oraz dowód na to, że nawet trudny czas nie jest przeszkodą w osiąganiu sukcesów. Wszystkim chórzystom tym małym i większym z całego serca dziękuje za wspaniałą pracę, ogromne zaangażowanie podczas prób online oraz wiarę że nasz wysiłek pięknie zaowocuje, przynosząc wszystkim szczęście, satysfakcję i dumę.

Ilona Mach

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2021

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.