chhh

W dniu 4 listopada 2021r. w Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie, odbył się Koncert Chórów Regionu Małopolskiego – NFM „ Dzieci dzieciom”. Na koncercie zaprezentowało się 9 chórów, oraz dwa chóry z naszej szkoły: Unisono oraz Clave de sol. Koncert podzielony był na 2 części. W pierwszej - każdy chór wykonał swoją indywidualną prezentację, natomiast w części drugiej chóry wykonywały utwory z Orkiestrą Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. E Nowym Targu. Na koniec wszystkie chóry pod batutą Ilony Mach wykonały ludową kongijską piosenkę „Banaha”.

Po prezentacji chóralnej, podziękowanie i gratulacje dla wszystkich uczestników, przekazał Dyrektor Naczelny Filharmonii Mateusz Prendota.

Dyrygenci na ręce pani dr Ksenii Miśkiewicz, złożyli kwiaty i podziękowania za zorganizowanie koncertu.

Serdecznie dziękuję dyrekcji szkoły, wspaniałym opiekunom, pięknie zaangażowanym rodzicom, pani Edycie Cieśla za foto relację. Dziękuje wszystkim chórzystom za pracę, serce, wspaniałą prezentację oraz wzorową postawę podczas wyjazdu.

Gratuluję wszystkim chórzystom, którzy pierwszy raz stanęli na scenie Filharmonii. Wierzymy, że wszystkie emocje i muzyczne przeżycia, przyczynią się do kształtowania pięknych charakterów, osobowości i kultury młodego pokolenia.

Ilona Mach

chh