pij

W miniony weekend chór młodszy Unisono z naszej szkoły, uczestniczył w dwudniowych warsztatach wokalnych w Piwnicznej Zdroju, by doskonalić swoje umiejętności . Było to niesamowite przeżycie i ogromne wyzwanie dla młodych chórzystów.

Wszyscy wspaniale sobie poradzili i wrócili do domu z bagażem nowych doświadczeń, emocji, wiedzy, radości i niezapomnianych przeżyć. Podczas pobytu odwiedziła nas p. Ksenia Miśkiewicz nasza kochana kurator Śpiewającej Polski oraz Kinga Brandys – Wójciak chórmistrzyni, przekazując nam cenne uwagi, dobre słowo i wsparcie.

Chórzyści podczas pobytu przede wszystkim pracowali doskonaląc repertuar konkursowy ale również korzystali z uroków pięknej miejscowości, zdrowego powietrza i wspólnego przeżywania radości.

Dziękujemy Gospodarzom pięknego Ośrodka Misyjnego za wspaniałe przyjęcie i gościnę, księdzu Łukaszowi za piękne słowo Boże na mszy św. dla chóru.

Serdecznie dziękuję Stowarzyszeniu Bell Canto p. Joannie Kosidło, za zorganizowanie wraz z Urzędem Gminy bezpłatnego pobytu chórzystów w Ośrodku. Dziękuję serdecznie kochanym opiekunom p. Eli Szlosek. p. Reni Strzałba oraz p. Bożence Gmyr.

Dziękuję rodzicom chórzystów za zaufanie i wsparcie oraz za bezpieczną i miłą podróż przewoźnikowi Mariola Gwóźdź – Bus Tour.