building

18 listopada w Filharmonii Krakowskiej, chóry regionu małopolskiego, przeniosły widzów w zaczarowany, piękny, bajkowy świat. W pierwszej części chóry prezentowały utwory własne, natomiast drugiej części koncertu towarzyszyła Orkiestra z Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Targu, pod dyrekcją pani Marty Łapczyńskiej.

Na koncercie zaprezentowało się ponad 100 chórzystów z naszej Szkoły – młodszy chór Unisono oraz Clave de sol. Wielkie brawa dla pierwszaków i nowych chórzystów, którzy pierwszy raz stanęli na dużej scenie.

Gratuluję i dziękuje wszystkim chórzystom za wspólny, radosny, pełen wrażeń i emocji muzyczny czas.

Dziękuje serdecznie opiekunom za ogromną pomoc podczas wyjazdu p. T. Skowron, p A. Ryńskiej – Buchaniec, p. Gabrieli Piekielniak, p E.Zimoń, p. P.Ryńskiemu, p.E.Jędo, p.E.Szlosek, rodzicom za zaangażowanie w kostiumy bajkowe na potrzeby koncertu, oraz firmie Bus tour za bezpieczną i miłą podróż.

Dziękujemy serdecznie naszej p. kurator Akademii Chóralnej p. Kseni Miśkiewicz za organizację tego wielkiego przedsięwzięcia.

Wielkie brawa dla wszystkich.

Ilona Mach