rzrzz

Okres kolędowy już za nami ale wróćmy jeszcze przez chwilę do tego wzruszającego i obfitującego w wydarzenia pięknego czasu.

28 stycznia w Rzeszowie, odbył się X Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, na którym chór Clave de sol pięknie zaprezentował swój program. W Festiwalu wzięły udział zespoły chóralne, wokalno-instrumentalne oraz orkiestry z oo kraju i z zagranicy. Było nam niezmiernie miło, usłyszeć ogrom pochwał, uznania i gratulacji ze strony szanownego jury oraz słuchaczy. Niestety umknął nam punkt regulaminowy, dlatego nie mogliśmy otrzymać punktacji. Pomimo tegojesteśmy bardzodumni i w pełni zadowoleni z naszej prezentacji konkursowej, które oceniało Jury w składzie: dr hab. Prof. UR Mirosław Dymon, dr Tomasz Nowak, mgr Kornelia Ignas.

To był wspaniały, wspólnie spędzony czas. Dziękuje ogromnie moim ukochanym chórzystom za owocną pracę, wielkie zaangażowanie, emocje i wzruszenia. Bardzo Was kocham.

Ogromne podziękowania składam Pani Martynce Misiaszek za obecność z nami i piękny akompaniament oraz naszej absolwentce Julii Misiaszek za piękne dźwięki na skrzypcach.

Dziękuje wspaniałym rodzicom za pomoc i wiarę w nasze działania, a naszym kochanym fanom, że jesteście zawsze z nami i nas wspieracie.

nass

rzrzee