hejj

Zakończenie Okresu Bożonarodzeniowego, kończą sukcesy dwóch naszych chórów: młodszego – Unisono oraz chóru starszego Clave de sol ze S.P. w Szczucinie. Podczas kolejnej edycji Festiwalu Kolędowego – kolęda hej, który odbył się 29 stycznia na Hali Sportowo-Widowiskowej w Szczucinie chóry otrzymały 1 miejsca w swoich kategoriach, a Mikołaj Beker pięknie wyśpiewał 2 miejsce w kat. soliści, Nagrodę Specjalną przewodniczącego Jury oraz Nagrodę Publiczności.

W tym roku Festiwal odbył się dwu-etapowo. 1 etap w formie online, drugi to finał, na który dotarli soliści i zespoły z różnych zakątków Polski. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratuluję.

Wspaniałe 2 paczki Nagród, nasi chórzyści rozpakują na pierwszych zajęciach po feriach. Oczywiście podzielimy się z Wami kochani co było w środku. Sama czekam na tę chwilę z niecierpliwością.

Serdecznie dziękuje ponad 100 osobowej armii moich ukochanych śpiewaków za pracę i wielkie zaangażowanie, serce i nadzieję, że takie pokolenie przyniesie nam lepszy świat. Jesteście chlubą naszego miasta i wzorem do naśladowania.