w232

Miniony weekend był dla naszego chóru baaardzo pracowity. 7 maja w niedzielę, chórzyści udali się do Bełku koło Pińczowa, gdzie odbyły się warsztaty wokalne pod kierunkiem p. Ilony Mach. Chórzyści doskonalili repertuar, który już niebawem zaprezentują na konkursach.

Praca odbywała się we wspaniałym obiekcie Agroturystycznym Sabat. Dziękujemy przemiłym właścicielom oraz obsłudze obiektu.

Brakowało troszkę słońca, ale muzyka, praca w grupie i wspólne działania, dały ogrom ciepła, radości i satysfakcji.

Dziękujemy wspaniałej ekipie pomocniczej na wyjeździe: p. Edytce Cieśla, p. Ewie Jędo oraz p. Kasi Szwajkos.

Dziękujemy ogromnie za wsparcie Panu Burmistrzowi Janowi Sipiorowi oraz zastępcy Burmistrza Panu Tomaszowi Bełzowskiemu.

A już za tydzień - warsztaty wokalne dla młodszych chórzystów Unisono.