zoh

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas pełen bliskości i wzajemnej życzliwości. Harcerze zatroszczyli się o to, aby i uczniowie naszej szkoły poczuli tą wyjątkową świąteczną atmosferę. W dniu 21.12 przeprowadzili "Świąteczną Akcję Piernikową". Dla wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły przygotowany został świąteczny poczęstunek w postaci samodzielnie wykonanych przez harcerzy i pięknie udekorowanych pierniczków. Harcerze złożyli całej społeczności szkolnej bożonarodzeniowe życzenia, uczniowie zaś chętnie częstowali się słodkościami. W szczególny sposób pragniemy podziękować wszystkim tym uczniom, którzy włączyli się w akcję poprzez przygotowanie i dostarczenie świątecznych wypieków.