lllp1

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych i wybranych średnich. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach tego programu nasza szkoła pozyskała nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania.

Uczniowie klas młodszych rozpoczęli swoją przygodę z klockami LEGO. Na pierwszych zajęciach rozpakowali zestawy, okleili pudełka i posegregowali klocki, budowali dowolne sceny według własnej wyobraźni. Zabawa z klockami była również okazją do wspólnej, zgodnej zabawy.

llp1

llp2