You are here: Home Prace uczniów podczas zdalnego nauczania !!!

Prace uczniów zdalne

tat

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji uczniowie klasy  1d  własnoręcznie przygotowali upominki: laurki w formie serca lub krawatu oraz plakat „Mój Tata to Superbohater”. Wszystkim Tatusiom, z okazji ich święta życzymy wielu pogodnych chwil, odpoczynku od codziennych obowiązków oraz mnóstwa radosnej zabawy ze swoimi dzieciakami!

tat1

Opiekun: Monika Podosek

Prace uczniów klasy 1d:

zzz

Uczniowie klasy 1d na zajęciach poznali zasady zdrowego odżywiania, produkty zawierające witaminy. Wszyscy chętnie rozwiązywali krzyżówki oraz wykonali w domu przepyszne, zdrowe sałatki i kanapki, bo jak wszyscy doskonale wiemy: W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH! Praca była bardzo twórcza i towarzyszyło jej dużo radości, zabawy, uśmiechu, ale także nauki o zdrowym odżywianiu i trybie życia. Nie zapominamy także o ruchu na świeżym powietrzu. Zachęcamy wszystkich do aktywnego trybu życia. Poniżej mini galeria zdjęć.

Opiekun: Monika Podosek.

Prace uczniów:

Każdy swoje święto ma. Był Dzień Nauczyciela, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki. Każdy otrzymał od dzieci piękną laurkę, kwiatki oraz życzenia. Przyszedł czas się odwdzięczyć. Dzisiaj jest 1 czerwca, czyli święto wszystkich dzieci. Nie możemy wspólnie świętować go w szkole. W tym pięknym dniu uczniowie 1d otrzymali drogą mailową od wychowawcy CERTYFIKATY SUPER! DZIECKA oraz życzenia.

zz

pies

Nasi uczniowie mają wspaniałe zwiarzaki w swoich domach, dlatego postanowiliśmy zrobić Im niespodziankę i wykonać na plastyce zabawkę dla nich. Więkoszość milusińskich była zachwycona pomysłem. Wspólne zabawy na świeżym powietrzu sprawiła wszystkim wielką radość. Zabawkę wykonali uczniowie klas 6.

piess

 

mam

Z okazji Dnia Matki dzieci przygotowały wspaniałe laurki z życzeniami w języku angielskim.

mmmm

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji uczniowie klasy 1d przygotowali własnoręcznie upominki: laurki, kwiaty z papieru oraz plakat „Moja Mama to Superbohaterka”. Zadaniem dzieci było uzupełnienie zdań „Lubię, gdy mama…”, „Kocham mamę za…”, „Moja mama ma…”, „Uwielbiam z mamą…”. Padło wiele miłych i ciepłych słów.

mmmmm

Opiekun: Monika Podosek

Prace uczniów klasy 1d:

 

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2021

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.