You are here: Home Stowarzyszenie

VIII Koncert Noworoczny

Dnia 28 stycznia 2017r. w naszej szkole odbył się VIII Koncert Noworoczny.

Tradycyjnie składał się z trzech części: prezentacji działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie w minionym roku, występu około 150 uczniów szkoły podstawowej w Szczucinie, poczęstunku dla wszystkich uczestników spotkania.

Największą atrakcją imprezy był oczywiście koncert  dzieci – przygotowany przez p. Ilonę Mach.  Uczniowie klas I –VI, jak również chór Clave de Sol zaprezentowali bogaty program wokalny, ilustrowany przygotowanymi filmami, ilustracjami, prezentacjami. Część multimedialną przygotowała p. Anna Kolano przy wsparciu p. Marka Kupca.

Piękną tradycją koncertu stał się występ absolwenta naszej szkoły, a obecnie studenta Akademii Muzycznej we Wrocławiu Sebastiana Macha, który zaśpiewał dla zebranych trzy arie operowe przy akompaniamencie p. Martyny Misiaszek.

Zebrani zachwyceni umiejętnościami pociech nagrodzili występ gromkimi owacjami.

Po trwającej około dwie godziny części artystycznej, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który już tradycyjnie został przygotowany przez rodziców (z każdej klasy 1-6 zostały przekazane dwa wspaniałe ciasta).

Mamy wielką nadzieje, że nasza współpraca przyczyniać się będzie do ciągłego polepszania jakości pracy szkoły i integracji środowiska wokół jej potrzeb.