You are here: Home ZFŚS

ZFŚS

•  Klauzula informacyjna - tutaj ...

•  Wnioski do pobrania

-   Wniosek o zapomogę socjalną, losową, zdrowotną

-   Wniosek o dofinansowanie do wypoczynku, pobytu w sanatoriach oraz udziału w imprwzach rekreacyjno-sportowych, kulturalnych i integracyjnych

-   Wniosek o przyznanie pożyczki

Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dostępny jest w sekreteriacie szkoły

•  Aktualności - tutaj ...

 "Wyjazd do testru"

INFORMACJA

Dyrektor szkoły i Zespół Socjalny proponują Państwu zorganizowanie wyjazdu do Krakowa do Teatru Stu na przedstawienie „Inne rozkosze” z okazji Dnia Nauczyciela. Wyjazd planowany jest na 13 października 2021 r. (środa) ok. godziny 16.00. Przedstawienie zaczyna się o godz. 19.00.

Istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu z funduszu socjalnego. Odpłatność za wyjazd uzależniona będzie od liczby chętnych oraz dochodu pracownika. Przy niektórych (nie wszystkich) biletach konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia o szczepieniu przeciw covid 19.

Koszt biletu do teatru – 100 zł

Przy wypełnianiu deklaracji konieczne będzie podanie dochodu za rok 2021. Deklaracje będą do pobrania w sekretariacie szkoły.

Proszę o przemyślaną decyzję i zadeklarowanie się do czwartku 16 września.

O spektaklu

Kohoutek to lekarz weterynarii, który wyleczy każdego czworonoga, ale nic nie poradzi na to, że sam jest „psem na baby”. Jego ułożone (choć podwójne) życie staje na głowie, kiedy w drzwiach domu zjawia się jego kochanka, z zamiarem wprowadzenia się na stałe. Przerażony Kohoutek ukrywa ją przed rodziną na strychu opuszczonej rzeźni, stojącej w ogrodzie. Zaplątany w serię komicznych perypetii z udziałem galerii dziwaków, bohater dwoi się i troi, aby uniknąć zdemaskowania i wybrnąć z tej kuriozalnej sytuacji. Do tego wciąż wpada w kolejne sidła miłości w każdej postaci – przelotnych poruszeń, platonicznych uniesień, wieloletnich relacji i wszystkich innych rozkoszy.

 

 

"Spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego"

Dyrektor szkoły i ZFŚS proponują spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego w restauracji Sovrana w Szczucinie 25 czerwca 2021 roku o godzinie 18.00. Koszt kolacji uzależniony będzie od wysokości dochodów. Deklarację o wysokości dochodów (do pobrania w sekretariacie) na jednego członka rodziny proszę składać w sekretariacie szkoły do 16 czerwca. Prosimy o przemyślaną decyzję!!!

 

Propozycja wyjazdu wakacyjnego

xa

 

xxa

 

 

Szanowni Państwo,

dyrektor szkoły oraz zespół socjalny przedstawiają Państwu (w załącznikach) ofertę wyjazdu na wakacje. Istnieje możliwość dofinansowania z funduszu socjalnego, które uzależnione będzie od wysokości dochodów pracownika. Proszę o deklarację uczestnictwa w wyjeździe do dnia 14 maja 2021r. (piątek) zgodnie z poniższą tabelą. Osoby niezainteresowane wyjazdem proszone są o odesłanie informacji zwrotnej, że zapoznały się z ofertą, ale nie są chętne na wyjazd wakacyjny. O miejscu wyjazdu decyduje większość.

Wybrane miejsce wyjazdu
Ilość osób  

Z pozdrowieniami

Beata Dzięgiel

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2022

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.