WYJAZD WAKACYJNY

Dyrektor szkoły i ZFŚS przedstawiają propozycję wyjazdu wakacyjnego.

Deklaracje udziału można składać do sekretariatu szkoły do 13 marca 2024r.

oferta ...

 

 

 

KONCERT Piotra Rubika

Dyrektor szkoły i ZFŚS proponuje Państwu wyjazd na koncert Piotra Rubika zatytułowany " Niech mówią, że to nie jest miłość". Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia 2024 roku w hali Jaskółka w Tarnowie. Cena  biletu wynosi 249 zł. Dodatkowe koszty za przejazd uzależnione są od ilości osób deklarujących udział w imprezie. Chętnych prosimy o przekazanie informacji i złożenie wniosku o dofinansowanie do sekretariatu szkoły do poniedziałku 16 października do godziny 12.00.

 

 

 

wilnoo

Dyrekcja szkoły i ZFŚS proponuje Państwu wycieczkę do Wilna w dniach 29, 30. 06 - 1.07. 2023. Szczegółowe informacje w załączniku.

załącznik ...

 

KABARET

kabb

ZFŚS organizuje zakup biletów na Kabaret Moralnego Niepokoju na 11 marca 2023 do Dąbrowy Tarnowskiej na godz. 20.00. Cena biletu 120 zł. Dojazd w własnym zakresie.

Prosimy chętnych o deklarację udziału do poniedziałku 20 lutego do godz. 15.00 poprzez kontakt z sekretariatem szkoły.

 

 

•  Klauzula informacyjna - tutaj ...

•  Wnioski do pobrania

-   Wniosek o zapomogę socjalną, losową, zdrowotną

-   Wniosek o dofinansowanie do wypoczynku, pobytu w sanatoriach oraz udziału w imprwzach rekreacyjno-sportowych, kulturalnych i integracyjnych

-   Wniosek o przyznanie pożyczki

Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dostępny jest w sekreteriacie szkoły

Dyrektor szkoły oraz ZFŚS proponuje wyjazd integracyjny w dniach 14 - 15 października 2022 r. Deklaracje uczestnictwa proszę składać do wtorku 21 września do sekretariatu szkoły.

Program wyjazdu:

Dzień I, 14.10.2022 piątek Wyjazd ze Szczucina o godzinie 7:00, przejazd nad Solinę, na trasie postoje na toaletę. Około 11:30 spacer po Zaporze. Dodatkowo wg wybranego wariantu rejs po Jeziorze lub przejazd kolejką PKL nad Soliną oraz wejście na punkt widokowy. Około 15:00 wyjazd w kierunku Krosna, zakwaterowanie około 16:30, odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II, 15.10.2022 sobota Śniadanie od 7:30 do 8:30, wykwaterowanie, przejazd do Muzeum Budownictwa Ludowego – największego i najstarszego Skansenu w Polsce. Tu zwiedzimy Synagogę, Miasteczko Galicyjskie, Chaty kurne i półkurne zamieszkiwane niegdyś przez grupy etniczne Łemków i Bojków. Stąd udamy się na Zamek Sanocki, w którym zwiedzimy galerię obrazów Zdzisława Beksińskiego. Około 15:00 przejazd do Krosna, zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła, jednodaniowy obiad i wyjazd w drogę powrotną. Przybliżony przyjazd około 20:30.

Świadczenia: transport, parkingi, ubezpieczenie NNW 10 000PLN, 1 nocleg ze śniadaniem w pokojach 2, 3 os. z łazienkami, opieka przewodnika, obiad jednodaniowy z napojem w dniu powrotu, obiad dwu daniowy z kawą w dniu 14.10, bilety wstępu: MBL w Sanoku, zamek w Sanoku, Centrum Dziedzictwa Szkła, składka na TFG i TFP. Dodatkowo płatne: Kolejka PKL + Punkt widokowy 45zł os., Rejs 25zł os. Cena: 510zł os. Kalkulacja dla 26 os. płacących

 

Aktualności - tutaj ...

 "Wyjazd do teatru"

INFORMACJA

Dyrektor szkoły i Zespół Socjalny proponują Państwu zorganizowanie wyjazdu do Krakowa do Teatru Stu na przedstawienie „Inne rozkosze” z okazji Dnia Nauczyciela. Wyjazd planowany jest na 13 października 2021 r. (środa) ok. godziny 16.00. Przedstawienie zaczyna się o godz. 19.00.

Istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu z funduszu socjalnego. Odpłatność za wyjazd uzależniona będzie od liczby chętnych oraz dochodu pracownika. Przy niektórych (nie wszystkich) biletach konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia o szczepieniu przeciw covid 19.

Koszt biletu do teatru – 100 zł

Przy wypełnianiu deklaracji konieczne będzie podanie dochodu za rok 2021. Deklaracje będą do pobrania w sekretariacie szkoły.

Proszę o przemyślaną decyzję i zadeklarowanie się do czwartku 16 września.

O spektaklu

Kohoutek to lekarz weterynarii, który wyleczy każdego czworonoga, ale nic nie poradzi na to, że sam jest „psem na baby”. Jego ułożone (choć podwójne) życie staje na głowie, kiedy w drzwiach domu zjawia się jego kochanka, z zamiarem wprowadzenia się na stałe. Przerażony Kohoutek ukrywa ją przed rodziną na strychu opuszczonej rzeźni, stojącej w ogrodzie. Zaplątany w serię komicznych perypetii z udziałem galerii dziwaków, bohater dwoi się i troi, aby uniknąć zdemaskowania i wybrnąć z tej kuriozalnej sytuacji. Do tego wciąż wpada w kolejne sidła miłości w każdej postaci – przelotnych poruszeń, platonicznych uniesień, wieloletnich relacji i wszystkich innych rozkoszy.

 

 

"Spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego"

Dyrektor szkoły i ZFŚS proponują spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego w restauracji Sovrana w Szczucinie 25 czerwca 2021 roku o godzinie 18.00. Koszt kolacji uzależniony będzie od wysokości dochodów. Deklarację o wysokości dochodów (do pobrania w sekretariacie) na jednego członka rodziny proszę składać w sekretariacie szkoły do 16 czerwca. Prosimy o przemyślaną decyzję!!!

 

Propozycja wyjazdu wakacyjnego

xa

 

xxa

 

 

Szanowni Państwo,

dyrektor szkoły oraz zespół socjalny przedstawiają Państwu (w załącznikach) ofertę wyjazdu na wakacje. Istnieje możliwość dofinansowania z funduszu socjalnego, które uzależnione będzie od wysokości dochodów pracownika. Proszę o deklarację uczestnictwa w wyjeździe do dnia 14 maja 2021r. (piątek) zgodnie z poniższą tabelą. Osoby niezainteresowane wyjazdem proszone są o odesłanie informacji zwrotnej, że zapoznały się z ofertą, ale nie są chętne na wyjazd wakacyjny. O miejscu wyjazdu decyduje większość.

Wybrane miejsce wyjazdu  
Ilość osób  

Z pozdrowieniami

Beata Dzięgiel

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.