
Zapraszamy do udziału w gminnym konkursie profilaktycznym „Życie bez smartfona” Należy wykonać prace w formacie A3 w dowolnej technice plastycznej (prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu – jest w załączniku). Podpisane prace z wydrukowanym formularzem (oświadczenie + klauzula informacyjna) należy składać do 13.03. 2025r. wg następującej kolejności: klasy 1-3 na świetlicę szkolną do p. Lucyny Liguz, klasy 4-8 do p. Eweliny Niewiadomskiej- Burzec s. 02 (obok jadalni).









