brd23

W dniu 20 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie odbył się finał powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do turnieju przystąpiło 12 drużyn z całego powiatu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych. Uczniowie w wieku 10-12 lat w składzie: Krawczyk Filip, Trznadel Wojciech, Dzięgiel Łucja, Misiaszek Nikola zajęli V miejsce oraz uczniowie z klas VII, VIII, w składzie: Łuszcz Maciej, Liszka Mateusz, Zając Jakub, którzy zajęli II miejsce. Podczas turnieju uczestnicy rozwiązywali testy z przepisów ruchu drogowego oraz przystąpili do konkurencji jazdy sprawnościowej rowerem.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowania do turnieju.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!