W środę 4 października 2023r. uczniowie klas: 1d, 2d, 3a, 3b, 3d, 4c, 5d, 6a włączyli się aktywnie w VI edycję ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Główną ideą wydarzenia jest promowanie postaw proekologicznych wśród młodzieży, dzieci poprzez dobre nawyki. Wyposażeni w jednorazowe rękawiczki oraz różnokolorowe worki uczniowie z zapałem ruszyli, zbierali i segregowali śmieci.

Pamiętajcie!!! „Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z  nas" Florian Plit.   Segregujmy odpady, dbajmy o Nasze otoczenie i przyrodę!

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i udział w akcji!  - Mali Ekolodzy, LOP.