W poniedziałkowy ranek 16 października w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Tego dnia cała społeczność szkolna wspólnie świętowała Dzień Komisji Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Korzystając z tej okazji, Pani Dyrektor wręczyła wyróżniającym się w pracy nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji Nagrody Dyrektora Szkoły. W trakcie oficjalnej części akademii, uroczyście pożegnano przechodzącą na emeryturę nauczycielkę – panią Dagmarę Fortuna. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz oczywiście uczniowie życzyli pani Dagmarze wszelkiej pomyślności i zdrowia na zasłużonej emeryturze. Z pewnością miłym akcentem dla odchodzącej nauczycielki okazał się muzyczny prezent od całej społeczności szkolnej wykonany przez byłego wychowanka emerytki Piotra Bełzowskiego. Po zakończeniu części oficjalnej, klasy 2d oraz 5c zaprezentowały krótką część artystyczną. Całość wydarzenia uświetnił swoim występem chór Clave De Sol wspólnie z panią Iloną Mach jako prowadzącą.