Dnia 26 września 2023 na stadionie MLKS ,, Dąbrovia” w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Biegi zorganizowane zostały w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci (klasy 4-6) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( klasy 7-8).

Drużyna dziewcząt młodszych w składzie: Misiaszek Nikola-6c, Kuliś Oliwia-5a, Jagoda Klepacz-5a,Banaś Ilona-5d, Skowron Amelia- 5c, Dudkiewicz Róża-5c, zajęły III miejsce.

Drużyna dziewcząt starszych, w składzie: Grędys  Aniela-8c, Wiślicka Amelia- 8b, Łuszcz Klaudia-8c, Dudek Dominika-8c, Chmura Natalia-8a, Skowron Maja-7c, zajęły III miejsce.

Drużyna chłopców młodszych, w składzie: Chrabąszcz Sebastian-6b, Gmyrek Bartosz-6b, Płachta Dominik-6b, Ziobro Emil-6b, Lipczyński Patryk-5b, Dziekan Adrian- 5d, zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Drużyna chłopców starszych, w składzie: Pachołek Krzysztof-7a, Bystroń Krzysztof- 7a, Chrabąszcz Bartosz- 8a, Kupiec Bartosz- 7d, Galary Konrad 8c, Madura Kacper-8c, zajęła III miejsce.

Gratulujemy  :)

Dnia 4 października 2023 na stadionie w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej.

Krzysztof Pachołek, Krzysztof Bystroń, Aleksander Machaj, Chrabąszcz Bartosz w sztafecie 4x100m zdobyli III miejsce.

Aniela Grędys, zajęła III miejsce w biegu na 100 m.

Konrad Galary, zajął II miejsce w biegu na 1000m

Uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbył się 19 października 2023 na stadionie lekkoatletycznym w Tarnowie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy :)