Dnia 20 października 2023 na Hali Widowiskowo- Sportowej w Szczucinie, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej.

Drużyna dziewcząt w składzie: Misiaszek Nikola-6c, Skowron Amelia 5c, Dzięgiel Łucja -6c, Dzięgiel Patrycja- 6c, Banaś Ilona-5d i Syroka Oliwia- 6b, zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.

Drużyna chłopców, w składzie: Lipczyński Patryk, Pietras Wojciech, Dziekan Adrian, Chrabąszcz Sebastian, Gmyr Bartosz, Płachta Dominik, Sieczkowski Kacper, Mamuszka Antoni, Chmura Szymon, Lasek Dawid, Furgał Maciej, Syniukow Motrii, zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.