W sobotę 28 października, mali chórzyści pod kierunkiem p. Ilony Mach, doskonalili repertuar koncertowy oraz integrowali się z nowymi chórzystami w zespole.

Na warsztatach zagościł również chór starszy Clave de sol, by wspólnie pomuzykować i dopracować szczegóły koncertu, na który już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy 4 listopada.

Wspaniały muzyczny czas spędziliśmy w Restauracji Staropolska, dzięki uprzejmości i wielkiej gościnności pana Pawła Obary. Dziękujemy  również serdecznie obsłudze restauracji za profesjonalizm i miłą atmosferę.

Dziękuje ogromnie wszystkim moim ukochanym chórzystom za pracę podczas warsztatów, a rodzicom chórzystów za wspaniałą współpracę.

Dziękuję serdecznie  p.  Joli Ryczek i p. Ewelince Zimoń za pomoc podczas warsztatów.