Dnia 13 i 14  listopada w Gorlicach odbył się Finał Wojewódzki  w badmintonie w kategorii  Igrzyska Dzieci i  oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej .

Mistrzyniami Małopolski zostały:

W kategorii dzieci (klasy 4-6)

Nikola Misiaszek, Julia Bzduła, Oliwia Syroka

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8)

Maja Zielińska, Amelia Wiślicka

Dziewczęta pokonały wszystkie rywalki  i zapewniły sobie awans do Mistrzostw Polski , które się odbędą w Białymstoku.

Również  chłopcy świetnie zagrali. Emil Ziobro i Paweł Tlamacz spisali się wzorowo zdobywając brązowy medal , natomiast  chłopcy w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej  zajęli miejsce piąte-  Szymon Strzałba i Kacper Zadrapa.  Opiekę trenerską sprawuje Anna Dulak .

Gratulacje dla wszystkich za ogromne zaangażowanie i oddane  serce  na korcie . Dziękuję  wszystkim uczestnikom za każdą kroplę potu, za poświęcenie  za każdy wysiłek.

Trener Anna Dulak