28 stycznia na Hali Widowiskowo Sportowej w Szczucinie, odbył się 17 Festiwal Kolędowy – kolęda hej. Konkurs cieszy się ogromnym powodzeniem. Przybywają na niego soliści i zespoły z różnych zakątków Polski. Festiwal poprzedzony był eliminacjami online. Najlepsi soliści i zespoły m.in. z Wieliczki, Tarnowa, Radgoszczy, Poręby Radlnej, Brzeska, Szczucina, Tuchowa, Krakowa,  Woli Rzędzińskiej,  Rzeszowa, Jonin,  Dąbrowy Tarnowskiej, Gromnika – zaprezentowały się podczas Finału konkursu.

Szkołę Podstawową w Szczucinie reprezentowały: młodszy chór UNISONO, który otrzymał 1 miejsce, oraz chór starszy CLAVE DE SOL, który również otrzymał miejsce 1.

Serdecznie dziękuję kochanym chórzystom, rodzicom oraz dyrekcji za wsparcie, a p. Edytce za piękną fotorelację.

Gratulujemy wszystkim wspaniałym wykonawcom  i do zobaczenia za rok.