Konkursy przedmiotowe są nie lada wyzwaniem dla każdego ucznia, który bierze w nich udział. Sprawdzają wiedzę i umiejętności oraz rozwijają zainteresowania. Dlatego też w szkole wspieramy wszystkich uczniów chętnych do udziału szczególnie w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, gdyż konkursy kuratoryjne zapewniają laureatom i finalistom liczne przywileje. Są nimi przede wszystkim zwolnienie z części egzaminu po klasie ósmej oraz dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły średniej.

Z radością informujemy o licznych sukcesach naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.