Dnia 10 maja wolontariusze z naszej szkoły: Marcelina Dzięgiel, Wiktoria Lubacz, Jakub Krawczyk, Joanna Kułaga, Katarzyna Kupiec, Gabriela Bator, Natalia Kaczmarska oraz Aneta Idzik wspólnie z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy wzięli udział w Integracyjnym Festiwalu Form Scenicznych w Dąbrowie Tarnowskiej, odbywającym się w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych. Przedstawienie przygotowane zostało w ramach wolontariatu i współpracy z Środowiskowym Domem Samopomocy. Opiekę nad wolontariuszami sprawowała p. Edyta Cieśla oraz p. Renata Sokołowska.