You are here: Home Aktualności KANGUR MATEMATYCZNY w naszej szkole

KANGUR MATEMATYCZNY w naszej szkole

kkan

Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY niezmiennie od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.

W bieżącym roku szkolnym chęć udziału zadeklarowało 92 uczniów z klas od II do VIII:

II a – 2 uczniów, II b – 9 uczniów, II c – 10 uczniów, III a – 10 uczniów, III b – 3 uczniów, III c – 4 uczniów, III d – 2 uczniów, IV a – 3 uczniów, IV b – 4 uczniów, IV c – 7 uczniów, V a – 4 uczniów, V b – 3 uczniów, V c – 5 uczniów, V d – 2 uczniów, VI a – 2 uczniów, VI b – 3 uczniów, VI c-1 uczeń, VI d – 1 uczeń, VII b – 1 uczeń, VII c – 4 uczniów, VIII a – 4 uczniów, VIII b – 3 uczniów, VIII c – 5 uczniów.

          W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

Uczniowie dzięki indywidualnemu dostępowi mieli możliwość uczestniczyć w sesji próbnej konkursu w dniach 25, 26.05.2020r. Konkurs właściwy odbywał się w dniach 2-5.06.2020r. (różne terminy dla poszczególnych kategorii – grup wiekowych).

            Z niecierpliwością oczekujemy wyników konkursu, mając nadzieję na wysokie lokaty uczniów z naszej szkoły.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2020

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.