Konkurs Plastyczno – Fotograficzny organizator LGD PROWENT

Informujemy, że jest organizowany konkurs plastyczno – fotograficzny pod nazwą

 

„LGD funduszami europejskimi malowane – jak fundusze europejskie zmieniają obszar PROWENT”

 

Chętnych uczniów proszę o zapoznanie się z regulaminem w załączniku. Prace należy oddać do 25.10.2023 do pani Eweliny Niewiadomskiej – Burzec prace plastyczne (klasy I-III na świetlicę szkolną), do pana Marka Kupca prace fotograficzne (klasy IV-VIII sala 205).

regulamin ...

Kolejna XIII edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego o „Pióro Burmistrza Szczucina” za nami. Przystąpiło do niego 19. uczniów ze szkół podstawowych Gminy Szczucin, a prace oceniało jury w składzie: Grażyna Mazur, Laura Tokarczyk i Barbara Musiał. Tekst dyktanda, pełny ortograficznych pułapek najlepiej napisała, zdobywając główną nagrodę – „Pióro Burmistrza Szczucina Jana Sipiora” Patrycja Podosek ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie, II miejsce otrzymała Klaudia Łuszcz, a III Kinga Doroż, również ze SP w Szczucinie. Jury wyróżniło także dyktando Gabrieli Łachut ze SP w Zabrniu i Piotra Wróbla z ZS-P w Słupcu. Fundatorem nagrody głównej był Burmistrz Szczucina, pozostałe nagrody ufundował organizator. Chociaż pisanie ze słuchu wymaga ogromnego skupienia, atmosfera była bardzo sympatyczna, a uczniowie uśmiechnięci – tak trzymać!!! Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy za udział i zainteresowanie konkursem.

Udane zmagania z ortografią

Z satysfakcją informujemy, że  w XIII edycji Gminnego Konkursu Ortograficznego o ,,Pióro Burmistrza Szczucina” j tekst dyktanda  najlepiej napisała uczennica naszej szkoły Patrycja Podosek , zdobywając tym samym nagrodę główną, II miejsce zajęła Klaudia Łuszcz, a miejsce III  Kinga Doroż, również ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie.

Biblioteka szkolna informuje o organizowanym konkursie fotograficznym ,, Czytanie w obiektywie- młodzieżowe fotografie z książką”

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza uczniów i uczennice szkół podstawowych (klas 6-8) oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym  „Czytanie w obiektywie - młodzieżowe fotografie z książką”.

Konkurs, który organizujemy, ma na celu upowszechnianie czytelnictwa oraz promowanie kreatywności i pasji młodzieży.  Jest to doskonała okazja dla młodzieży, aby wykorzystała swoją pomysłowość i pokazała światu swoje spojrzenie na czytanie.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia inspirowanego hasłem „Czytanie w obiektywie - młodzieżowe fotografie z książką”, które będzie przedstawiać osobę w sytuacji czytania książki.

Na pracę konkursową składają się :

  • zdjęcie w formie elektronicznej (format JPG lub PNG, w nazwie pliku należy wpisać imię i nazwisko);
  • zdjęcie w formie wydruku w formacie 15x21.

Zachęcamy młodzież do poszukiwania inspiracji w codziennym życiu i odkrywania piękna czytania książek zarówno w prostych, jak i w niezwykłych sytuacjach.

Wydruk fotograficzny oraz Kartę zgłoszenia i wymagane zgody należy dostarczyć do 13 listopada 2023 roku osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs: Czytanie w obiektywie - młodzieżowe fotografie z książką”  na adres: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Polna 13 33-200 Dąbrowa Tarnowska. Decyduje data dostarczenia pracy do Organizatora. Zdjęcie w formie elektronicznej należy wysłać do 13 listopada 2023 roku drogą mailową wpisując w temacie „Konkurs: Czytanie w obiektywie - młodzieżowe fotografie z książką” na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe wymagania zawarte są w załączonym Regulaminie.

 

           Zgłoszenia do udziału w konkursie w Szkole Podstawowej w Szczucinie  przyjmowane są w bibliotece szkolnej do dnia 6 listopada 2023r.

regulamin ...

załącznik 1 ...

załącznik 2 ...

załącznik 3 ...

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.