4 listopada odbył się wspaniały koncert „Blask dźwięków”, na którym zaśpiewało ponad 100 wykonawców. To piękne, przepełnione cudowną muzyką chóralną i operową wydarzenie, odbyło się w SCKiB w Szczucinie. Koncert był promocją nowej płyty chóru Clave de sol, nagraną w czerwcu br.

Koncert uświetniły również przepiękne, słynne arie operetkowe w wykonaniu artystów Julii Mach ( mezzosopran) i Sebastiana Mach ( tenor).

Cudowną chwilą było wejście na scenę absolwentów chóralnych, którzy zapoczątkowali chór  Clave de sol w 2016 r. i wspólnie  z tegorocznymi absolwentami wykonano jeden  z najbardziej wzruszających utworów tego koncertu „ Moja Ojczyzna” Anny German.

Chóry zaprezentowały się  w nowych, pięknych  strojach.

Koncert poprowadził prezes Stowarzyszenia Clave de sol Piotr Ryński.

Kontynuacją pięknego koncertu, był pierwszy Bal rodziców chórzystów, który odbył się w Restauracji Staropolska w Szczucinie. Integracja, wspólne tańce, śpiewy, wspaniała zabawa przy muzyce zespołu Iluzjon,  były cudownym zakończeniem tego pięknego muzycznego wieczoru.

Serdecznie dziękujemy za obecność i wielkie wsparcie p. Marszałek Marcie Malec-Lech – Urząd Marszałkowski województwa małopolskiego, p. Krzysztofowi Bryk – Starostwo Powiatowe, Władzom Samorządowym , Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Szczucinie,  Dyrekcji i pracownikom SCK iB oraz wszystkim mieszkańcom Szczucina, którzy towarzyszyli nam w tym pięknym wydarzeniu.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2023

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.