Wielkie zwycięstwo chóru Clave de Sol pod dyrekcją Ilony Mach z naszej szkoły, na Ogólnopolskim Festiwalu Chóralnym Pieśni Patriotycznej Musica Patriae w Poznaniu.

Wspaniały festiwal, wspaniałe chóry z całej Polski od Szczecina do Szczucina, rodzinna atmosfera, przepiękne wykonania pieśni patriotycznych i sakralnych. Wszystko to miało miejsce 18 listopada w Zespole Szkół Przyrodniczych w Poznaniu, a następnie w kościele pw. św. Jerzego.

Szacowne Jury w składzie:

prof. Przemysław Pałka - przewodniczący, dr hab. Mariusz Mróz⚘️, dr hab. Paweł Łuczak nadkom. Kamil Sikorski - przyznało chórowi Clave de Sol w kat. dziecięco- młodzieżowej ZŁOTE PASMO - z najwyższą punktacją w tej kategorii.

To były niesamowite emocje, wzruszenie i ogromna radość.

Serdecznie dziękuje moim ukochanym chórzystom za piękne wykonanie podczas prezentacji, za pracę podczas przygotowań do konkursu, za wytrwałość podczas długiej podróży. Dziękuje serdecznie instrumentalistom oraz akompaniatorom.

Podziękowania dla kochanej ekipy pomocniczej p. Joli, p. Ewuniu, p. Eli, p. Edytki, oraz Firmie transportowej Mariola Gwóźdź za bezpieczeństwo i profesjonalizm w czasie podróży.

Gratulujemy serdecznie organizatorom Festiwalu oraz wszystkim wykonawcom.

Fotorelacja z pobytu w Poznaniu- niezastąpiona p. Edytka Cieśla