W miniony piątek 5 kwietnia, uczniowie wszystkich klas piątych oraz klasy 3c udali się do tarnowskiego teatru im. Ludwika Solskiego by obejrzeć sztukę teatralną zatytułowaną „Tajemniczy ogród”. Sztuka ta ukazuje budującą siłę miłości i przyjaźni, wykazuje, że każdy kryzys można przetrwać, a zmiany nie zawsze są takie złe, jak się początkowo wydają.

Zarówno uczniowie jak i ich opiekunowie byli pod wrażeniem obejrzanego przedstawienia, zaprezentowanych efektów specjalnych oraz wspaniałej gry aktorskiej występujących postaci. Po zakończonym spektaklu, wszyscy udali się do restauracji na posiłek. Opiekę nad uczniami sprawowali pani Joanna Ryk, pani Anna Sołtys, pani Ewa Pochroń, pan Bogdan Kolano, pani Iwona Łuszcz, pani Anna Jaje, pani Aneta Gwizd-Lichwała oraz pan Jacek Morawiec.